Hakkımızda

HAKKIMIZDA

1974 yılından beri sektörde faaliyet gösteren firmamızın kökeni kurucularımızdan Münir Özgiray’ın İstanbul’da zamanın en revaçta ticari merkezlerinden biri olan Kapalı Çarşı’da iş hayatına adım atmasına dayanıyor. Münir Özgiray 1974 yılından beri çorap ve beraberinde eldiven ve konfeksiyon sektöründe pek çok başarılı işe imza atmıştır.

Köklü bir aile şirketi içerisinde Şirket Müdürü İbrahim Özgiray’ın da bu sektöre pek çok katkısı olmuştur. 62 adet makine ile faaliyetlerimizi yürütmekte olup satışlarımız genellikle yerel pazara ve Balkan ülkeleri ağırlıklı olduğundan bu istatistiklere göre iş stratejimizi belirlemekteyiz.

Geçmiş zamanda başardığımız pek çok iş ve öne sürdüğümüz pek çok ürün sonrasında size Calze New ve Özgiray Çorap adlı markalarımızı sunmaktan gurur duyuyoruz. Calze New Özgiray Çorap bünyesine yeni katılmış bir markamız olup yeni ve modern çorap üretim anlayışını sizlerle buluşturmayı amaçlamaktadır.

KALİTE POLİTİKAMIZ 

Calze New markası ve Özgiray Çorap kapsamında kalite politikalarımız müşterilerimize en kaliteli ve kullanışlı çorapları üretmek üzerine dayalıdır.

Teknolojik gelişmeleri ve beraberinde gelen yenilikleri takip edip çorap üretimimizi günden güne daha da günümüz tekniklerine uyumlu bir hale getiriyoruz. Bunu gerçekleştirirken de üretim tarafından sorumlu ekibimizin de alanından uzman kişilerde oluşmasına dikkat ediyoruz. Profesyonel çalışanlardan oluşan ekibimiz, gerekli mülakat ve testlere tabii tutulduktan sonra uygun görülüp seçilen şahıslardan oluşmaktadır. Üretim, pazarlama ve diğer alanlarda çalışmakta olan ekibimiz İnsan Kaynakları yönetimi tarafından her daim gözlemlenmekte ve kendilerine yardımcı olmaktadır.

Şirketimiz müşterilerimizin gereksinim, ihtiyaç ve istekleri doğrultusunda günümüz üretim teknik ve teknolojisini esas alarak en rahat ve moda çorapları üretmeyi kendine ana görev olarak edinmiştir. Calze New olarak kaliteli bir üretim sürecini takiben müşteri memnuniyeti odaklı bir hizmet vermekteyiz.

MİSYONUMUZ 

Calze New ve Özgiray Çorap olarak esas olarak misyonumuz sektörde öncü olma geleneğimize devam ederek en kaliteli çorapları pazara sunmaktır.

Bunun beraberinde ise amacımız;

  • 7’den 70’e herkesin giyerken hem rahat hem de tarz hissedebileceği çoraplar tasarlayıp üretmek,
  • Müşterilerimizin beklentilerini karşılamak ve memnuniyetlerini sağlamak,
  • Gerekli yerel ve uluslararası kalite standartlarına uyum sağlamak,
  • Günden güne gelişen teknoloji ve yenilikleri takip ederek bunları tasarımlarımıza ve üretim anlayışımıza yansıtmak,
  • Çalışanlarımız için güvenli ve sağlıklı ve aynı zamanda huzurlu bir iş ortamı yaratmak,
  • Üretim ve pazarlama süreci boyunca kurumsal, sosyal ve çevresel sorumlulukların bilincinde olmaktır.

VİZYONUMUZ

 Yaklaşık 42 senedir hizmet verdiğimiz çorap sektöründe ilgili pazarda en rahat ve modaya uygun ürünleri tasarlayıp üretiyoruz. Her yeni çıkardığımız ürün ile modern üretim anlayışını daha da benimseyip sizin beğeninizi sunuyoruz.

Özgiray Çorap altında öne çıkarılacak olan Calze New adlı yeni markamızla sektörün öncü lideri konumumuzu koruyarak müşterilerimizin beklentilerini inovasyon ve yaratıcılık ile ortaya çıkardığımız ürünlerle buluşturuyoruz.